دوشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۷

دلیل تعطیلی پارکینگ مکانیزه ایرانشهر از روز انتخابات ریاست جمهوری چیست؟


  دلیل تعطیلی پارکینگ مکانیزه ایرانشهر از روز انتخابات ریاست جمهوری چیست؟

نخستین و تنها پارکینگ تمام مکانیزه شهر تهران که طی مراسمی با حضور شهردار تهران در روز پنجم تیر 1390 افتتاح شده بود، در آستانه ششمین سال فعالیت خود و از روز 29 اردیبهشت 1396 و هم‌زمان با انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر تعطیل شد.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فعالیت پارکینگ مکانیزه ایرانشهر که به عنوان یکی از نمادهای مدیریت هوشمند شهرداری تهران مطرح می‌شد، بدون هر گونه اعلام قبلی و اطلاع‌رسانی بعدی، ناگهان متوقف شد و شهروندانی که هر روز خودروی خود را در این محل پارک می‌کردند، به یک باره با درِ بسته و کرکره‌ای که در مقابل ورودی این پارکینگ کشیده شده، مواجه شدند.

 

این پارکینگ که با ظرفیت 168 خودرو، بخش کوچکی از توقف خودروها در محدوده مرکزی تهران را مدیریت می‌کرد، در حالی تعطیل شده که به گفته محمدباقر قالیباف در مراسم افتتاح همین پارکینگ در سال ۹۰، تهران با کمبود شدید فضای پارک رو‌به‌روست و حداقل به 400 هزار پارکینگ احتیاج دارد.

گفتنی است بخش قابل توجهی از مراجعه‌کنندگان به پارکینگ مکانیزه ایرانشهر را کارکنان معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تشکیل می‌دهند که در مجاورت این پارکینگ واقع شده و بعد از تعطیلی این پارکینگ، محبور به توقف در حاشیه خیابان‌های پر رفت و آمد طالقانی، ایرانشهر و معابر مجاور آن و اِشغال تمام وقت دو طرف خیابان از ابتدای صبح تا اواخر عصر هستند.

 منبع: http://www.khabaronline.ir/detail/672218/society/urban

 

اطلاعات تماس

تلفن تماس :

021-26456533

021-26456536

ایمیل: info@fsmilad.ir

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، میدان مادر(محسنی)، خیابان سنجابی(بهروز)، خیابان شریفی، پلاک 10

 

آمار بازدید از سایت

تعداد بازدید امروز
تعداد بازدید دیروز
مجموع بازدیدها
6686
0
6692

Online (15 minutes ago):186

Your IP:54.167.18.170

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را در فرم زیر وارد نمایید:
captcha